Віталій Кличко вручив Мухаммеду Алі корону "Короля боксу"

  Мухаммеда Алі визнали "Королем боксу". Таке звання легендарному спортсменові надала міжнародна боксерська рада WBC.

  Церемонія нагородження відбулася напередодні, у мексиканському курорті Канкуні. За внесок у розвиток спорту Мухаммеду Алі вручили діамантовий пояс чемпіона світу і червоний боксерський халат. А корону найвидатнішому боксеру всіх часів вручив наш співвітчизник і чинний чемпіон за версією WBC, Віталій Кличко. Урочисту церемонію відвідали понад сто чемпіонів.

  Один із найвідоміших спортсменів ХХ століття Мухаммед Алі - єдиний у світі боксер, який тричі здобував чемпіонський титул. За 21-річну кар`єру він переміг у 56 боях. Через відмову йти на війну у В`єтнамі у складі американської армії Алі позбавили боксерської ліцензії та титулу чемпіона світу. Пізніше він повернув звання і право боксувати через суд. Майже 30 років тому медики діагностували у спортсмена хворобу Паркінсона. Після завершення кар`єри на ринзі - Мухаммед Алі розпочав активну суспільну діяльність.

  Хосе Сулейман, президент Міжнародної боксерської ради: "Мухаммед Алі був найвидатнішим. А сьогодні він став королем боксу".

  Лонні Алі, дружина Мухаммеда Алі: "Дякуємо. Дуже дякуємо вам за цю відзнаку. Для нас, усієї родини Алі, це дуже багато важить. Це стане частиною його спадщини".

  Попередній матеріал
  Нову забудову у буферній зоні Софії Київської перевірить прокуратура
  Наступний матеріал
  Напередодні свята ЗСУ у Президентському полку провели День відкритих дверей [відео]
  Теги: