Васюник: Будівництво НСК "Олімпійський" відстає від графіку на 1,5 місяці

  На півтора місяці - відстає від графіку будівництва НСК "Олімпійський". Про це заявив віце-прем`єр-міністр України Іван Васюник. Він вкотре відвідав стадіон.

  Бо бракує коштів, щоб збудувати дах комплексу – конструкцію зі скла та металу. Загалом на це потрібно близько мільярда гривень. А виробники просять аванс у розмірі двохсот мільйонів гривень. Пан Васюник сподівається, що протягом двох днів Міністерство фінансів виділіть необхідну суму. В такому випадку, за його словами, можна буде надолужити згаяний час.

  Іван Васюник: "Я впевнений що це не відбудеться зсув графіку фінансування. Для того щоб ми ввійшли в графік будівництва навісц необхідно сьогодні максимум завтра терміново проплатити аванс для розміщення замовлень по головних конструкціях навісу над дахом".

  Сьогодні ж - офіційне видання Верховної Ради "Голос України" надрукувало зміни до цьогорічного бюджету. Згідно з цим документом, під яким стоїть підпис спікера - Нацбанк має надрукувати 10 мільярдів гривень на підготовку Євро-2012. Більшу частину цих коштів - планують дати саме на будівництво НСК "Олімпійський".

  Попередній матеріал
  Васюник: 10 млрд грн забагато для підготовки Євро-2012
  Наступний матеріал
  Обрали нового генерального директора ЮНЕСКО
  Теги: