Васюник: 10 млрд грн забагато для підготовки Євро-2012

  Десять мільярдів гривень - забагато для підготовки до Євро-2012. Про це заявив віце-прем`єр-міністр Іван Васюник.

  Він коментував зміни до цьогорічного бюджету, які щойно набули чинності. За документом, Нацбанк має надрукувати 10 мільярдів гривень. Більшу частину цих коштів - планують дати на будівництво НСК "Олімпійський". Але, за словами пана Васюника, - до кінця року потрібно тільки два мільярди гривень.

  Залучити їх він пропонує без допомоги Нацбанку, оскільки друк додаткових коштів ще більше погіршить економічну ситуацію в країні.

  Іван Васюник, віце-прем`єр-міністр України: "Україні не потрібно до кінця року десять мільярдів гривень на фінансування програми Євро. Україні тим більше не потрібні десять мільярдів гривень, які би в результаті цього емісійного втручання зірвали б фінансову стабільність в Україні, а ттакож зірвали б стабільність гривні".

  Закон про внесення змін до бюджету 2009 року - ухвалили ще у липні. Тоді Президент наклав на нього вето. Наприкінці серпня депутати подолали заборону. Сьогодні закон, підписаний спікером Володимиром Литвином, опублікували в офіційному виданні Верховної Ради - газеті "Голос України".

  Попередній матеріал
  Помер духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї
  Наступний матеріал
  Васюник: Будівництво НСК "Олімпійський" відстає від графіку на 1,5 місяці
  Теги: