5.ua

В Україні скасовано проведення чемпіонату світу з хокею наступного року

  Керівництво Федерації хокею України (ФХУ) виступило з офіційною заявою, в якій відмовилося від проведення Чемпіонату світу 2015 року.


  Про це повідомляє прес-служба ФХУ.

  Зокрема, в заяві сказано: "Після консультацій з фахівцями Міжнародної федерації хокею, а також керівниками національних асоціацій Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі виконавчий комітет Федерації хокею України прийняв рішення про відкликання заявки України на організацію та проведення чемпіонату світу з хокею 2015 року".

   "На жаль, ми не можемо бути повністю захищеними від того, що політична напруга в країні не стане перешкодою для іноземних гостей і вболівальників, які захочуть відвідати свято хокею в Донецьку. Для нас є пріоритетом, щоб разом з Міжнародною федерацією хокею на льоду (ІІХФ), а також нашими колегами з Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі в існуючих умовах було знайдено правильне рішення, яке б задовольнило всіх - від учасників та комерційних партнерів змагання до рядових уболівальників. Для цього ми робимо перший крок і заявляємо про відкликання наших попередніх обов'язків з організації чемпіонату в Україні", - зазначив при тому президент ФХУ Анатолій Брезвін.

  Відповідне звернення було направлено в офіс Міжнародної федерації хокею.

  Остаточне рішення щодо проведення чемпіонату буде прийнято на піврічному Конгресі ІІХФ.  У травні на Конгресі ІІХФ у Мінську було прийнято рішення про те, що чемпіонат світу 2015 в Дивізіоні 1А відбудеться в Донецьку.
  Попередній матеріал
  Нацрада з питань телерадіомовлення пропонує заборонити в'їзд до України Ернсту, Кисельову і Доренку
  Наступний матеріал
  Лукашенко квапиться заробити на торгівельних санкціях Росії
  Loading...