В Одесі пройшов Кубок України з плавання на відкритій воді

  В Одесі відбувся вже п`ятий за ліком розіграш Кубка України з плавання на відкритій воді. Як відомо, з недавнього часу цей вид спорту є олімпійським - до програми літніх ігор він увійшов чотири роки тому в Пекіні. Тож, незабаром у Лондоні марафонське плавання буде вдруге в історії представлено на Олімпіаді. В Південній же Пальмірі, уздовж мальовничих пляжів Ланжерон і Отрада, проходили змагання саме на олімпійській, десятикілометровій дистанції.
  Помірятися силами у відкритій воді до Одеси з’їхалося півсотні спортсменів з дев’яти регіонів України. Організатори зазначають – це рекорд, адже цей доволі популярний у світі вид спорту в нашій державі поки що не став масовим. Фаворити одеських змагань були відомі заздалегідь. Це володарі олімпійських ліцензій на заплив у Лондоні - Ольга Береснєва з Маріуполя та харків’янин Ігор Червинський. І саме вони найкраще скористалися майже ідеальними погодними умовами – на морі був штиль, а температура води складала двадцять три градуси. Особливо вдався марафон Береснєвій. Чемпіонка Європи подолала дистанцію за дві години, десять хвилин і п`ятдесят сім секунд, випередивши Олену Бербасову, яка фінішувала другою аж на вісім хвилин. А от у чоловіків боротьба виявилася куди більш запеклою. Червинський випередив свого головного конкурента - Ігоря Снітка - менш ніж на дві хвилини, показавши результат дві години, дві хвилини та п`ятдесят дев`ять секунд.

  Ігор Червинський, володар олімпійської ліцензії в плаванні на відкритій воді: "Вода теплая вообще-то тут, я люблю еще чтоб холоднее была, потому что в конце нагреваешься, и последние три километра очень жарко".

  Під час олімпійського запливу прогнозують комфортні для Червинського сімнадцять градусів. Зважаючи на це і останні результати Ігоря, федерація плавання України плекає надії на олімпійську медаль. Це ж стосується і Ольги Береснєвої.

  Додамо, що разом із дорослими у змаганнях в акваторії Чорного моря брали участь юніори. Щоправда, їхня дистанція була вдвічі коротшою – п`ять кілометрів. Тут виграли Ігор Буцький з Одеси та Марина Соколова із Запоріжжя.
  Попередній матеріал
  Завтра - перший чвертьфінальний матч Євро-2012
  Наступний матеріал
  Французька поліція затримала чоловіка, що захопив заручників у Тулузі
  Теги: