5.ua

Українські юніори завойовують «історичну» срібну медаль на етапі Кубка світу з фехтування

На першому в історії командному етапі Кубка світу з фехтування на шаблях серед юніорів збірна України в складі Костянтина Воронова, Олександра Каракая, Євгенія Капустяна і Богдана Платонова завоювала срібну нагороду.

Про це 30 вересня повідомили у Мінмолодьспорту України.

Зокрема повідомлено, що починаючи з сезону 2014-2015 до програми юніорського Кубка світу включені не тільки особисті, але і командні змагання. У кожному виді зброї протягом сезону буде проведено по 4 командних турніри.

"У юнаків-шаблістів перший такий "історичний" турнір відбувся 28 вересня в Будапешті (Угорщина), де в 1/8 фіналу українці обіграли збірну Польщі (45:27), у чвертьфіналі – Німеччини (45:43), у півфіналі – США (45:32), а в "золотому" матчі поступилися Росії (з рахунком 45:35)", - повідомили у Мінмолодьспорту.
    Нагадаємо, український юнак виграв чемпіонат світу з шахів серед юніорів.