Українські гонщики з команди "Sixt Ukraine" фінішували у раллі-рейді Абу-Дабі [відео]

  Українські гонщики з команди "Sixt Ukraine" фінішували у раллі-рейді "Abu Dhabi Desert Challenge". Попри технічні проблеми та штрафний час, позашляховик з українським пілотом приїхав не останнім. Як підкорювали пустелю українські спортсмени - Олександр Аргат.

  Понад дюнами верблюди, а поміж ними ось такі спеціально прилаштовані для умов пустелі - авто баггі, які чудово їздять пісками пустелі Руб-ель-Халі. До старту учасників раллі-рейду запрошує чоловік у вишиванці. Олександр з Херсона спеціально так вбрався, щоб підняти настрій землякам.

  Олександр Калініченко: "Я подумав, якщо Вадік Притуляк, який тіки приїхав з Дакара і в нього ще не зажила рука, а він іде по трасі дуже-дуже непогано то чо б йому не зробить таку несподіванку". 

  Український мотоцикліст Вадим Притуляк, який кілька місяців тому зламав руку - таки проїхав весь маршрут. Посів 32 місце. Дорога далася нелегко.

  Українська ж команда на позашляховику - Sixt Ukraine - демонструвала добрий час впродовж перших днів гонки. Попри те, що машину часто доводилося викопувати з дрібного білого піску. Та на третій день гонки сталася поломка. Обірвався маленький дріт, перестав працювати один датчик - це автоматично блокувало роботу двигуна. Кількагодинна затримка не дозволила вчасно пройти етап. Тож команда отримала пенальті - сто годин штрафного часу.

  Вадим Нестерчук: "Эта пенализация она уже чисто такая...условная, просто что мы остаемся в гонке, в этом есть как бы положительный момент. И для нас сейчас самое главное финишировать для того, чтобы получить как можно больше очков в зачёте кубка мира".

  Тринадцята позиція - підсумковий результат Sixt Ukraine на Абу-Дабі дезерт челенндж раллі, яке фінішувало в п`ятницю. Загалом же весь маршрут змогли проїхати лише 17 гонщиків на авто.

  З Абу-Дабі, Олександр Аргат, Іван Довганик, 5 канал

  Попередній матеріал
  Велетенський золотий лотос з’явився на Майдані Незалежності
  Наступний матеріал
  "Фронт змін" та "Батьківщина" йдуть на вибори єдиним списком
  Теги: