"Фронт змін" та "Батьківщина" йдуть на вибори єдиним списком

  Єдиним списком кандидатів у депутати як на мажоритарних округах, так і за партійними списками йтимуть на вибори "Фронт змін" та "Батьківщина". Про це заявив Арсеній Яценюк.
  На розгляд узгоджувальної комісії об`єднаної опозиції від "Фронту змін" передадуть список зі ста тридцятьма вісьмома кандидатами. За словами лідера політсили, усі вони пройшли ретельну перевірку. А вже 23 квітня об`єднана опозиція оприлюднить формат участі у виборах до Парламенту. А 17 квітня Арсеній Яценюк сподівається побачитися з Юлією Тимошенко для узгодження деяких питань щодо об`єднання опозиції. Відповідну заяву із проханням про зустріч із екс-прем`єром він вже надіслав  генпрокурору Віктору Пшонці.

  Арсеній Яценюк, лідер партії "Фронт змін": "Рішення ради партії про похід на вибори єдиним опозиційним списком ухвалене остаточно, безповоротно і не підлягає зміні. Кожна з партій буде мати право вето на кандидатів, які на думку однієї чи іншої партії не можуть представлять об’єднану опозицію. Щодо номерів у списку, то це питання нас менше всього обходить. Це питання як не дивно жодного разу не піднімалося ні на раді партії, ні на з`їзді "Батьківщина".
  Попередній матеріал
  Українські гонщики з команди "Sixt Ukraine" фінішували у раллі-рейді Абу-Дабі [відео]
  Наступний матеріал
  Яхта "Скорпіус" з українцями на борту знайшлася біля Антарктиди
  Теги: