facebook.com/olympicua

Українська плавчиня встановила рекорд Кубка світу

Українська спортсменка Дарина Зевіна встановила рекорд у плаванні на 200 м на спині

У перший день етапу Кубка світу з плавання у французькому Шартрі Дарина Зевіна здобула дві медалі, про це повідомляється на сторінці НОК України у Facebook.

"У плаванні на 200 м на спині українка фінішувала першою з результатом 1:59.35 (рекорд Кубка світу). На 50-метрівці Дарина показала час 26.43 і здобула "срібло", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв 5.ua, в естонському місті Отепя відбулася спринтерська гонка літнього Чемпіонату світу, в якій переможницею стала українська біатлоністка Олена Підгрушна. Ще одна українка Ірина Варвінець посіла третє місце, відставши від співвітчизниці на 20.4 секунди з одним промахом.

Нагадаємо, українці завоювали перші медалі на Чемпіонаті світу з ракетомоделювання та обійшли команду зі США. У перший день змагань українська збірна виборола 1 срібну медаль в особистому та 1 срібну медаль в командному заліках. Також українці взяли "золото" у додатковому класі змагань.

Невідомі напали на посольство України у Москві
    "Хай допоможе Бог моїй страховій компанії": У Туреччині через сильну повінь затопило автомобільні тунелі

Українська біатлоністка завоювала "золото" літнього чемпіонату світу

На престижному чемпіонаті з ракетомоделювання українці завоювали "золото" та два "срібла"