golos.ua

На престижному чемпіонаті з ракетомоделювання українці завоювали "золото" та два "срібла"

Змагання відбуваються на Львівщині і триватимуть до 28 серпня

Українці завоювали перші медалі на Чемпіонаті світу з ракетомоделювання та обійшли команду зі США. Про це свідчать результати, оприлюднені на офіційному сайті змагань.

У перший день змагань українська збірна виборола 1 срібну медаль в особистому та 1 срібну медаль в командному заліках. Також українці взяли "золото" у додатковому класі змагань.

Як повідомляється, перше "срібло" серед дорослих виборов Олександр Сінеліций – він показав другий результат у змаганнях керованих ракетних планерів S8E/P, поступившись тільки представнику Латвії. Завданням спортсмена було протримати ракетоплан у повітрі протягом визначеного часу, після чого посадити його у певну зону.

Як стало відомо, у цьому ж класі збірна України здобула друге місце в загальнокомандному заліку, поступившись місцем тільки збірній Болгарії.

Крім того, у класі моделей S3A (на тривалість польоту з парашутом) українські юніори на лічені бали відстали від збірної Словаччини і посіли 4 загальнокомандне місце. Ще одне 4 місце в особистому заліку приніс Владислав Журавльов.

/
/
/

Водночас, у додатковому класі змагань S2/P українські юніори посіли перше загальнокомандне місце, обійшовши збірну США. Золоту медаль в особистому заліку серед юніорів виборов Антон Петрух.

Команда дорослих у цьому ж класі показала другий загальнокомандний результат, поступившись збірній США, а бронзову медаль в особистому заліку отримав українець Віталій Сидоренко.

Як повідомляв 5.ua, на Львівщині розпочався Міжнародний чемпіонат з ракетомодельного спорту, у якому беруть участь майже 300 учасників з 20 країн світу. Триватиме змагання до неділі, 28 серпня.

Дивіться також: Волонтери "Армії-СОС" та військові влаштували змагання дронів