Українська команда перемогла на чемпіонаті Європи з багатоборства тілоохоронців

  Команда Служби безпеки Президента України перемогла на чемпіонати Європи з багатоборства тілоохоронців

  Про це повідомляє прес-служба Управління державної охорони. Чемпіонат розпочався 14 травня й тривав до 17 травня в Болгарії.

  Участь у змаганнях брали 15 команд із країн Європи, зокрема, крім українських захисників були присутні й представники Білорусі, Молдови, Грузії, Польщі та Румунії.

  Від України було п'ять команд – Служба безпеки президента, Жіноча група управління державної охорони, Дніпропетровська федерація тілоохоронців, а також чоловіча та жіноча команда Управління охорони з фізичної безпеки столичної Нацполіції.

  Учасники виконували завдання зі стрільби, рукопашного бою, а також демонстрували навички водіння автомобілем та надання першої допомоги постраждалим.

  Нагадаємо, український спортсмен Ілля Кваша завоював золоту медаль в індивідуальних стрибках з метрового трампліну в Лондоні.

  Як повідомляв 5.ua, у квітні українка Юлія Паратова стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики. На змаганнях у Норвегії Паратова, яка виступає у ваговій категорії до 53 кг, здобула мале золото у ривку.

  Попередній матеріал
  У Криму невідомі облили Сталіна фарбою
  Наступний матеріал
  Янукович не змінив українське громадянство, а в РФ перебуває на офіційних підставах – адвокат

  16-річний українець став чемпіоном світу з повітряного бою

  Українська шаблістка завоювала "золото" на етапі Кубка світу

  Українець Ілля Кваша став чемпіоном Європи з водних видів спорту