Українська гімнастка і тренер Ірина Дерюгіна дискваліфікована

  Відома українська гімнастка і тренер Ірина Дерюгіна дискваліфікована. Таке рішення ухвалила Міжнародна федерація гімнастики. Головні претензії до українського тренера - це порушення статуту та норм федерації. За які саме порушення покарали тренера - федерація не повідомляє.
  Відомо лише, що зауваження мала саме диспицплінарна комісія. Ірина Дерюгіна до кінця поточного року, а також у циклі з 2013-го по 16-тий не зможе виконувати свої функції як член технічного комітету у Федерації гімнастики. Крім того, до 2016-го року не зможе судити змагання. Український тренер може оскаржити це рішення Федерації упродовж 21 дня. Інакше українська збірна поїде на Олімпіаду у Пекін без тренера з гімнастики.

  І ще одна спотривна втрата. Юлія Вакуленко, котра посідає сорок першу позицію у світовому рейтингу, змінює громадянство. Надалі на міжнародному корті вона виступатиме під прапором Іспанії. Своє рішення спортсменка пояснила тим, що вже давно мешкає в Іспанії, де живе і її сім`я, і попросила з розумінням поставися до такого кроку.
  Попередній матеріал
  59 млн. грн., які збирала вся країна на гама-ніж для лікування онкохворих, медики використали на власний розсуд (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Естафету олімпійського вогню прийняла столиця Австралії
  Теги:
  Loading...