Українки здобули основні нагороди міжнародного турніру з виїздки у Києві

  Українські вершниці стали головними героїнями етапу престижного міжнародного турніру з виїздки "Київ Дресседж Тур". В цих статусних змаганнях, які входять до календаря міжнародної федерації, учасники боротимуться за рейтингові бали для ліцензій на чемпіонати світу і Європи, також Олімпійські ігри.
  Українські вершниці прогресують від турніру до турніру - це вони вчергове яскраво продемонстрували вже у перший день звітних змагань. Гран-прі виграла досвідчена Світлана Кисельова, а в іншому класі унікальний результат показала молода надія українського кІнного спорту - Інна Логутенкова, з якою в якості тренера працює найкраща вершниця ХХ сторіччя, нідерландка Анке ван Грюнсвен. Інна одночасно виграла перше та друге місце, виступаючи на різних конях, чим потішила свою наставницю.

  Анке ван Грюнсвен, найкраща вершниця ХХ сторіччя: "Я задоволена прогресом Інни. Крок за кроком ми рухаємося до нашої мети – Олімпіади. Після наступного турніру Логутенкова приїде до мене у Голландію, і там ми будемо готуватися з її новим конем".

  Ці перемоги наближають українських спортсменок до олімпійського Лондона. А їхні високі результати свідчать про те, що вітчизняний кінний спорт знову рухається в напрямку світових лідерів. Крім проведення подібних міжнародних турнірів, Україна вже претендує на організацію чемпіонату Європи.

  Поки ж найближчими вихідними Україна прийматиме ще один етап міжнародної серії "Київ Дресседж Тур".

  Попередній матеріал
  У Лондоні стартував тенісний турнір "Вімблдон"
  Наступний матеріал
  Масштабна пожежа у центрі Києва
  Теги: