uaf.org.ua

Українка виграла "срібло" Чемпіонату світу, встановивши особистий рекорд зі стрибків у висоту

19-річна Юлія Левченко з першої спроби подолала висоту в 1, 97 см, після чого двічі перевершувала власний рекорд

Україна здобула першу медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, що проходив у Лондоні. Українка Юлія Левченко виборола "срібло" у стрибках у висоту, передає "5 канал".

У передостанній день змагань, коли розігрувалося сім комплектів нагород, 19-річна Левченко з першої спроби подолала висоту в 1 метр та 97 сантиметрів. Після цього двічі перевершувала власний рекорд, перестрибнувши на 1 метр і 99 сантиметрів та 2 метри й 1 сантиметр.

Однак, для золотої перемоги цього не вистачило. "Золото" отримала спортсменка з Російської Федерації.

Дивіться такожчому до Лондона на Чемпіонат світу не вилетіли дві українки

У штабі АТО повідомляють про загострення ситуації: найбільш гаряче було на Луганському напрямку
    ОБСЄ: У Луганську бачили ворожі зенітні ракетні комплекси та броньовані машини

Скандал з легкоатлетами: чому до Лондона на Чемпіонат світу не вилетіли дві українки

Українська легенда Кличко увійшов до ТОП-20 кращих боксерів світу

Фантастична перемога: Українка достроково перемогла на Кубку світу з маунтенбайку

Віталій Кличко обмовився про нову кар'єру брата

Володимир Кличко завершує кар'єру боксера

Більше, ніж у Ріо: скільки тисяч доларів отримають українці-переможці Дефлімпіади