Російські спортсмени - Ісінбаєва The Irish Times

Україна приєдналася до вимог позбавити РФ права на проведення всіх спортивних змагань

  Причиною відповідного рішення є грубе та шокуюче порушення міжнародних правил спортсменами з РФ

  Антидопінговий центр України (НАДЦ) приєднується до вимог 19 НАДО щодо відсторонення Росії від усіх міжнародних спортивних змагань. Про це йдеться у повідомленні на сайті установи.

  Як повідомляється, на початку січня цього року у Дубліні (Ірландія) пройшов спеціальний саміт Національних антидопінгових організацій (НАДО). На ньому було обговорено другу частину звіту Макларена щодо розслідування системного державного сприяння використанню допінгу спортсменами у РФ.

  "У світлі наведених у звіті фактів лідери низки НАДО закликали усунути всі російські спортивні організації від міжнародних змагань (з наданням можливості російським спортсменам виступати в якості нейтральних атлетів за умови виконання ними певних вимог)", - йдеться у повідомленні.

  Крім того, зазначається, що учасники саміту запропонували оголосити мораторій на проведення будь-яких міжнародних змагань на території Російської Федерації у майбутньому, а також скасувати проведення вже призначених міжнародних змагань.

  Наразі відповідні прес-релізи розміщені на сайтах національних антидопінгових організацій Австрії, Бельгії, Данії, Польщі, Словенії, США, Швейцарії, та низки інших країн. Загалом це – 19 країн світу.

  "Мінмолодьспорту та Національний антидопінговий центр України категорично засуджує грубе та шокуюче порушення міжнародних антидопінгових правил, принципів чесної гри, моральних та етичних норм спорту, які здійснювалися Росією на державному рівні", - зазначається у повідомленні.

  Як наголошується, Національний антидопінговий центр України приєднується до заклику зазначених країн щодо усунення спортивних організацій РФ від міжнародних змагань і введення мораторію на проведення міжнародних змагань на території РФ, а також схвалює всі дії ВАДА та підтримує створення незалежного органу з тестувань.

  Український антидопінговий центр направив відповідного листа до інституту Національних антидопінгових організацій (іНАДО).

  Як повідомлялося, розслідування WADA викрило понад 1 тисячу російських спортсменів, що вживали допінг.

  Попередній матеріал
  Авіаналіт США у Сирії: ліквідовано двох лідерів терористичного угрупування "Аль-Каїда"
  Наступний матеріал
  У Росії пригрозили відповісти на введення обмежень у Facebook для Russia Today
  Loading...
  Наслідки допінгового скандалу: Росію можуть позбавити міжнародних турнірів з біатлону

  Наслідки допінгового скандалу: Росію можуть позбавити міжнародних турнірів з біатлону

  У Росії вирішили запровадити кримінальну відповідальність за вживання допінгу

  У Росії вирішили запровадити кримінальну відповідальність за вживання допінгу

  Допінг-скандал: МОК позбавив медалей Олімпіади-2008 ще двох спортсменів з РФ

  Допінг-скандал: МОК позбавив медалей Олімпіади-2008 ще двох спортсменів з РФ