YouTube / Paralympic Games

У Ріо-де-Жанейро відбулася святкова церемонія відкриття Паралімпіади-2016 – відео

Цього року в Ріо поїхала рекордна кількість українських спортсменів – 155 осіб

Церемонія відкриття відбулася на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро, в ній були задіяні близько 500 хореографів і художників і ще близько 2 тис. волонтерів.

Цьогоріч від України в Ріо поїхала рекордна кількість спортсменів-паралімпійців – 155 осіб. Рейтинг української паралімпійської збірної на 3-4 місці у світі. Загалом у параді відкриття взяли участь близько 4 тис. спортсменів з 160 країн світу. Змагання триватимуть до 18 вересня.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Концепцію церемонії відкриття розробили дизайнер Фред Джеллі, письменник Марсело Рубенс Паіва та артист Вік Муніс. Джеллі пообіцяв, що церемонія буде просякнута "нескінченної енергією спортсменів". Паіва каже, що це буде "найбільший символ толерантності і поваги до інших людей".

Церемонію прикрасило використання світлової графіки. Так, коли склалась картина із пазлів з назвами країн-учасниць Паралімпіади, на ній з'явилося пульсуюче серце, яке згодом "розцвіло". Також глядачам показали танцювальні постановки, як масові, так і дуетні. За півгодини до завершення урочистостей пішов сильний дощ і олімпійський вогонь довелося запалювати в зливу. Церемонія загалом тривала 4 години і завершилася близько 4-ї ранку за київським часом.

Як повідомляв 5.ua, 23 серпня 2016 року в "Борисполі" зустріли українських шаблісток, які привезли срібло з Олімпіади в Ріо. 

Попередній матеріал
Порошенко: МВФ розгляне виділення нового траншу Україні 14 вересня
Наступний матеріал
На Донеччині бойовики під час обстрілу важко поранили двох мирних жителів

Беленюк прокоментував допінг-скандал в РФ: Золото за будь-яку ціну – це вже якийсь діагноз

Беленюк: Я не звик шукати проблему у чомусь, моя справа – виграти в будь-яких умовах

Жан Беленюк додав ще одне срібло в олімпійську скарбницю збірної України

У Ріо-де-Жанейро стартує Паралімпіада-2016

Національна паралімпійська збірна України вирушає до Ріо-де-Жанейро

5 канал - трансляція наживо