У Києві відбувся етап кубку світу з художньої гімнастики (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  У Києві нині сила силенна симпатичних спортменок. В столиці відбувся етап кубку світу з художньої гімнастики. Приїхали представниці з 42 країн. Хто переміг, а хто прийшов подивитися на красунь.
  Хліба і видовищ! Такого столичний Палац спорту давно не бачив: у залі комасі ніде сісти. Україна проводить етап кубку світу з художньої гімнастики. Чи то народ у спорт ударився, чи то безкоштовний вхід позначився, але стільці ломляться від вболівальників, рясніють патріотичні гасла. А надто, серед люду простого, проблискують і VIP обличчя. Поважно визирають відомі телеведучі, президент національного олімпійського комітету Сергій Бубка та його колега-депутат Віталій Корж. Він на спортивну тусівку прийшов сам. Каже, діти вже дорослі, дружині не до того, і взагалі, публічними він їх не вважає.

  Віктор Корж, народний депутат від Партії регіонів, Президент Української Федерації Гінастики: "Моя родина не публічна, і дружина в мене не публічна. Ви знаєте, кожному своє".

  Натомість, "спортивний" міністр Павленко прийшов із повним бойовим комплектом: з білявкою-дружиною Юлією і одним із синів. В малого, каже, спортивний дух тренує уже зараз.

  Юрій Павленко, міністр у справах сім`ї, молоді та спорту: "От я його забрав з велосипеду, на якому він катався практично цілий день".

  Відзначилася на події і перша леді країни. Щоправда, до фіналу пані Ющенко не досиділа. А от київський мер Черновецький урочисте закриття кубку світу під власним патронатом вирішив проігнорувати. Як і його вірна заступниця Ірена Кільчицька, яка була у списку запрошених.
  Тим часом, у залі українські гімнастки прогиналися під натиском росіянок. Із рештою, змагання знову звелися до українсько-російських розбірок. "Наші" брали якістю, північні сусідки - кількістю...і дивовижною прихільністю журі.

  Ольга Бондаренко, 5 канал: "Хоча Україна зібрала все золото фіналу, виграла кубок Дерюгіною - на думку судей - Росія. Однієї десятої балу не вистачило нашій чемпіонці Анні Безсоновій, щоб здобути перемогу. Українські чиновники вбачають у цьому.. політичні інтриги".

  Юрій Павленко, міністр у справах сім`ї, молоді та спорту: "Тут не все чисто. Всі в залі бачили, що наші спортсменки були найкращими!"

  Віктор Корж, народний депутат від Партії регіонів, Президент Української Фдерації Гінастики: "Суддівський корпус не міг припустити, щоб 2 наші спортсменки були з нагородами".

  Щоправда, і чинний міністр, і його попередник в один голос запевняють, що Україна усьому світові покаже, що нас ображати не гоже і переможе на Олімпіаді навіть пропри російські "важелі впливу". А от досвідчені спортсмени на суддівство вирішили не нарікати. Цей, "домашній", етап кубку світу - остання можливість України "засвітитися" перед цьогорічною Олімпіадою. І якщо вже спорт перетворюється на політику на цьому рівні, в Пекіні завадити заангажованості буде куди складніше. А надто, пересилити газові аргументи Росії нічим не підкріпленим талантом спортсменок з України.

  Ольга Бондаренко, Сергій Азаренко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.23Мб)
  Попередній матеріал
  Єстонські депутати розповіли українським колегам про НАТО (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Уряд Італії виділяє кошти на боротьбу з анорексією
  Теги:
  Loading...