Триває Кубок світу з біатлону в Холменколені

  Традиційна шоу-гонка з біатлону у Гельзенкірхені, яка зазвичай проходила у грудні і називалась різдвяною, відбудеться двадцять сьомого березня. Своєчасно провести її завадило те, що на місцевому стадіоні завалився дах.
  Запрошені на гонку у Німеччині і двоє українців - Валя Семиренко та Андрій Дериземля. І так сталося, що цього року шоу-гонка закриватиме сезон. А от цьогорічний Кубок Світу вже сягнув свого апогею. Спринтерськими гонками у норвезькому Холменколені стартував його останній етап.

  Традиційно, розпочинати день, а відповідно і завершальний етап планетарного Кубка, довелося жінкам. На їхню долю випали сім з половиною кілометрів із двома вогневими рубежами. Вийшли на старт і п`ять українок. Однак, потрапити на церемонію нагодження, та й то лише квіткову, змогла тільки одна. Припустившись одного промаху на другій стрільбі, Віта Семеренко стала п`ятою. Одинадцятий рядок у Олени Підгрушної, сорок третя - Інна Супрун. Валя Семеренко із п`ятьма не розбитими мішенями стала п`ятдесят сьомою, а Наталя Бурдига - шістдесятою. Тріумфувала ж у завершальному стпринті сезону німкеня Магдалена Нойнер, яка разом з перемогою в Холменколені здобула і малий Кришталевий Глобус спринту. Другою стала норвежка Тура Бергер, а третьою - білоруска Дарина Домрачьова. У загальному заліку спринтерських перегонів українки стали четвертими, а перемогу відсвяткували німкені.

  По-тому, на старт десятикілометрового спринту вийшли чоловіки. І тут, українцям до п`єдесталу не вистачило лише п`ятти секунд. Чисто відстрілявшись Сергій Семенов став четвертим. У Артема Прими - п`ятнадцятий результат, Олександра Біланенка - двадцять четвертий, Андрія Дериземлі - п`ятдесят восьмий і Сергія Седнєва - шістдесятий. Переможцем останнього спринту сезону став німець Андреас Бірнбахер. Другий результат у шведа Бйорна Феррі, а третій - у ще одного німця Алєксандра Вольфа. А от малий Кришталевий Глобус здобув норвежець Тарьєй Бьо, який у четвер фінішував лише сорок четвертим. А українська чоловіча збірна у загальному заліку спринтерських гонок здобула рекордне для себе шосте місце.

  Попередній матеріал
  "Манчестер Сіті" спробує відігратись після поразки від "Динамо"
  Наступний матеріал
  Японія: імовірність нових вибухів на "Фукусімі" залишається високою
  Теги: