Андрій Ткачук
Андрій Ткачук Facebook / Андрій Ткачук

Тріумфальне "золото" в Польщі: українці на Чемпіонаті світу встановили два історичні рекорди із 48-годинного бігу

Цього разу змагання відбувались у Польщі

Українські бігуни Андрій Ткачук та Валентина Ковальська здобули "золото" на Чемпіонаті світу у 48-годинному бігу на тредмилі. Також представникам України вдалося встановити два світові рекорди. Про це інформує "24 канал".

Чемпіонат світу в 48-годинному бігу на тредмилі проходив утретє. Цього разу змагання відбувались у Польщі.

Учасникам потрібно було долати дистанцію на бігових доріжках упродовж 48 годин. Переможцями ставали ті спортсмени, які подолали найбільшу відстань. Цього разу ними виявились українці.

Так, Андрій Ткачук переміг у чоловічому заліку. Він подолав дистанцію в 410 кілометрів та встановив світовий рекорд.

А у жіночому ж заліку перемогу здобула Валентина Ковальська. Вона подолала 339 кілометрів і також встановила світовий рекорд.

На подіумі до Ковальської доєдналася ще одна українка – Вікторія Ніколаєнко-Брянцева. Вона посіла друге місце, пробігши за 48 годин дистанцію у 310 кілометрів.

Як повідомляв 5.UA, 6 листопада 2021 року вперше з 2017 року український боксер Захарєєв став чемпіоном світу

Дивіться також фотогалерею за темою:

Безпрецендентні Олімпійські Ігри-2020 під час пандемії: як завершилися головні спортивні змагання в Токіо – ФОТО