Термін дискваліфікації Дерюгіної скоротили до 4 років

  До чотирьох років скоротили термін дискваліфікації головного тренера збірної України з художньої гімнастики Ірини Дерюгіної. Відповідне рішення ухвалила апеляційна інстанція Міжнародної федерації гімнастики.
  Дерюгіну усунули від суддівства , утім вона має право на тренерську діяльність. Нагадаю, спочатку головного тренера збірної дискваліфікували на вісім років, але її апеляцію задовольнили і термін покарання скоротили на один олімпійський цикл. Основна причина дискваліфікації – порушення статуту та норм Міжнародної федерації гімнастики. Це означає, що на Олімпіаду до Пекіна збірна України поїде без головного тренера.

  А от головний тренер російських гімнасток Ірина Вінер уникнула дискваліфікації. За рішенням Міжнародної федерації гімнастики, їй було винесено офіційне попередження. 16 червня з`явилися повідомлення, що Вінер можуть дискваліфікувати на той самий термін, що і Дерюгіну. Обох тренерів звинуватили у некоректних висловлюваннях щодо статуту, правил і рішень Міжнародної федерації гімнастики, а також в агресивному ставленні до спортсменок.
  Попередній матеріал
  Мешканці передмістя Софії, яких напередодні евакуювали, повернулися у свої домівки
  Наступний матеріал
  Тяганина з бюджетними змінами триватиме,- експерти
  Теги:
  Loading...