Тяганина з бюджетними змінами триватиме,- експерти

  Тяганина з ухваленням змін до бюджету триватиме - вважають експерти. Зокрема, звертають увагу на розбіжності між Кабміном та НБУ щодо прогнозів інфляції, а тому скептично ставляться до заяв уряду про узгодженість макропоказників державного кошторису.
  Нагадаємо, раніше у Нацбанку передбачали, зростання споживчих цін майже на 24% за підсумками року, натомість у Кабміні сподіваються стримати інфляцію в межах 15,3 відсотка. Такий показник експерти вважають нереальним. Адже при світовій тенденції до здорожчання продовльства уряд буде змушений квотувати експортерів, щоб досягти бажаного зниження цін. Проте, очікувана дефляція, за словами фахівців, може уповільнити економічний розвиток.

  Олександр Розенфельд, Директор науково-дослідного економічного інституту: "Дефляція може бути не менш шкідливою, ніж інфляція. Адже якщо при очікуванні гарного врожаю, ми будемо мати низькі ціни на продукти харчування - це негативно вразить виробників. Аграрії не зможуть розрахувати за кредити, виконати зобов`язання".
  Попередній матеріал
  Термін дискваліфікації Дерюгіної скоротили до 4 років
  Наступний матеріал
  Встановленя пам`ятника Катерині II у Севастополі визнали протиправним
  Теги:
  Loading...