Столичне "Динамо" провело відкрите тренування

  До завершення поточного чемпіонату України з футболу серед команд Прем`єр-ліги залишається три тури. Найбільша увага прикута до боротьби за друге місце. На даний момент, кращі шанси у "Металіста", який випереджає "Динамо" на три очки. Але оптимізму у столичному клубі не втрачають - не все ще втрачено.

  Головне завдання нині - здобути перемоги у решті поєдинків. Найближча ціль - маріупольський "Іллічівець", який кияни прийматимуть у суботу. Тим часом, на динамівській базі у Конча-Заспі відбувся "день відкритих дверей".

  Після майже години теоретичного заняття, яке передувало відкритому тренуванню, Олег Блохін вийшов у доброму гуморі. Розбирали перший тайм матчу з "Металістом", зізнався він. Нагадаємо, четвертого травня у Харкові "Динамо" програло підопічним Маркевича 0:2.

  Олег Блохін: "Понятно, что ребята немного расстроены тем, что в Харькове не удалось сыграть в тот футбол, который мы планировали и ожидали. Не удалось нам это по разным причинам. Считаю, что в таких матчах недопустимо, чтобы из игры выпадало сразу три-четыре человека. Вся команда должна играть. А у нас в первом тайме матча с «Металлистом» из игры выпало именно три-четыре человека. Второе, что надо сказать - это факт того, что оба мяча мы пропустили со стандартных положений. В первом тайме у «Металлиста» преимущества, как такового, и не было. А то, что мы до перерыва ни разу не ударили по воротам соперника, говорит о том, что ребята, наверное, хотели удержать счет 0:0. Чисто подсознательно".

  Після цієї поразки кияни втратили перевагу в боротьбі за друге місце. Шансів вибороти "срібло" стало значно менше. За три тури до фінішу відставання "Динамо" від "Металіста" доволі суттєве - три очки. Однак варто дочекатися кінцівки - переконаний Блохін.

  Олег Блохін: "Осталось три матча. Все их нужно играть до конца, набирать максимально возможное количество очков, а там посмотрим, сколько очков наберет «Металлист». Надо смотреть на себя, а не допускать, что харьковчане могут проиграть «Днепру» или еще кому-то. Нужно выигрывать оставшиеся три матча, а по концовке смотреть в турнирную таблицу".

  Харківський матч поповнив лазарет "Динамо" двома футболістами - Денисом Гармашем та Романом Безусом. Ким їх замінити - Олег Блохін вирішить безпосередньо перед матчем проти "Іллічівця". Розбирати гру маріупольців, за словами Олега Володимировича, він зі своїми підопічними буде у п`ятницю. Стосовно ж найближчого суперника, то наставник киян запевняє - Микола Павлов вміє готувати команду

  Олег Блохін: "Одним словом, у нас в соперниках - хорошая, бегущая команда, играющая в футбол. Перед «Ильичевцем» сейчас стоит задача пробиться в Лигу Европы следующего сезона. Не знаю, получится у марипуольцев решить эту задачу или нет, но нам нужно доказать, что мы уже оставили в прошлом неудачу, произошедшую с нами в Харькове, и движемся дальше".

  Попередній матеріал
  Столична фірма через суд відбирає землю у Товариства сліпих [відео]
  Наступний матеріал
  Легендарний тренер Алекс Фергюсон оголосив про майбутню відставку
  Теги: