Стартував другий етап Кубка світу з біатлону

  У Хохфільцені чоловічою спринтерською гонкою на десять кілометрів стартував другий етап Кубка світу з біатлону. Українці, яких вийшло на старт п’ятеро, свої виступи відверто провалили. Найкращий серед них результат показав Сергій Семенов – він став тридцять сьомим.
  А тріумфував у спринті Карл-Йохан Бергман. Дистанцію він подолав за 24 хвилини 41,9 секунди. Для шведа ця перемога стала другою у сезоні. Нагадаємо, на стартовому етапі планетарного кубка в Остерсунді, йому також не було рівних у спринтерській гонці. Друге місце - у росіянина Андрєя Маковєєва, для якого це найкращий результат в кар’єрі. А замкнув трійку кращих швейцарець Бенджамін Вегер, який вдруге за час своїх виступів на Кубку світу опинився серед призерів.  

  Слідом за чоловіками у бій кинулися жінки. На старт спринту у сім з половиною кілометрів вийшли п`ять українок. Нажаль, як і представникам сильної половини "синьо-жовтої" команди, дотягнутися до п`єдесталу дівчатам не судилося. Кращою з них стала Валя Семеренко, яка показала двадцять другий результат. А тріумфаторкою спринтерської гонки, як і в Остерсунді, стала німкеня Магдалена Нойнер. Її час склав 21 хвилину 9,2 секунди. Друге місце - у представниці Фінляндії, Кайси Макаряйнен. І на третьому місці опинилася росіянка Ольга Зайцєва.

  Попередній матеріал
  Шевченко цього року не з`явиться на футбольному полі
  Наступний матеріал
  У Києві відкрився IV Великий антикварний салон
  Теги: