Медалі Олімпіади в Лондоні
Медалі Олімпіади в Лондоні http://re-actor.net/

Спортсменів із РФ зобов'язали повернути більше 20 медалей Олімпіад у Пекіні та Лондоні

  Причиною відповідного рішення є результати їхніх антидопінгових проб

  Дисциплінарна комісія МОК за підсумками перевірки проб Олімпійських ігор в Пекіні (2008) і Лондоні (2012) винесла рішення щодо 19 російських легкоатлетів. Їх вирішено позбавити олімпійських медалей. Про це повідомляє Всеросійська федерація легкої атлетики, передає УНІАН.

  "За підсумками цих рішень підлягають поверненню 23 медалі, з них 11 медалей підлягають поверненню у зв'язку з анулюванням результатів естафетних команд", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, тепер російські спортсмени, що порушили антидопінгові правила, а також всі учасники естафет, у складі яких був спортсмен, викритий у порушенні антидопінгових правил, зобов'язані повернути медалі та іншу олімпійську атрибутику в МОК.

  "На сьогоднішній день лише один спортсмен – Антон Кокорін (учасник чоловічої естафети 4х400 м на Олімпійських іграх в Пекіні 2008) виконав цю вимогу. Він був в одній естафетній команді з Денисом Алєксєєвим, чия проба дала позитивний результат. Медаль та диплом учасника були повернуті Кокоріним у грудні 2016 року", – зазначили у Всесвітній федерації легкої атлетики.

  Як повідомлялося, 30 січня цьогоріч Міжнародний паралімпійський комітет заборонив спортсменам з РФ брати участь у відборі до Ігор-2018.

  Нагадаємо, 20 січня цьогоріч Україна приєдналася до вимог позбавити РФ права на проведення всіх спортивних змагань. Зазначимо також, що раніше розслідування WADA викрило понад 1 тисячу російських спортсменів, що вживали допінг.

  Попередній матеріал
  Дідусь не пережив обстріл бойовиків: моторошні подробиці нічного штурму Авдіївки
  Наступний матеріал
  НАТО затвердило оновлений план із кіберзахисту та "дорожню карту" для кіберпростору

  Наслідки допінгового скандалу: Росію можуть позбавити міжнародних турнірів з біатлону

  У РФ забрали Чемпіонат світу-2017 з бобслею і скелетону через допінговий скандал

  Розслідування WADA викрило понад 1 тисячу російських спортсменів, що вживали допінг