Сьоміна офіційно представили, як нового тренера "Динамо"

  Київське "Динамо" офіційно презентувало свого нового-старого наставника Юрія Сьоміна, який, нагадаємо, вже працював зі столичною командою у 2008-му-2009-му роках і з ім`ям якого пов’язаний найгучніший успіх "біло-синіх" на Євро-арені у XXI-му сторіччі – вихід до півфіналу Кубка УЄФА.
  Як відомо, у четвер ввечері 63-річний російський фахівець підписав з "Динамо" контракт терміном на три з половиною роки. А наступного дня президент клубу Ігор Суркіс вдруге за останні три роки представив Сьоміна журналістам.

  Вщерть забита зала прес-центру стадіону імені Лобановського вітала повернення Юрія Сьоміна до "Динамо". Не приховував радості з цього приводу і президент клубу, який зокрема наголосив, що вибір на користь Юрія Сьоміна не випадковий і саме на цього спеціаліста покладаються великі сподівання.

  Хоча і кажуть, що в одну річку двічі не заходять, Юрій Сьомін залюбки прийняв пропозицію ще раз очолити "Динамо". Як зауважив російський спеціаліст, йому імпонує ставлення керівництва київського клубу до футболу у цілому, і до кожного гравця команди зокрема. Також Сьомін наголосив, що рубати з плеча не збирається, але певні зміни все ж обов’язково будуть.

  Не залишилася поза увагою і персона Олександра Алієва, який свого часу слідом за Сьоміним вирушив до московського "Локомотіва". За словами коуча, наразі ще зарано говорити про повернення хавбека збірної України до "Динамо". А от президент клубу зауважив, що зробить усе, аби запросити до команди тих гравців, які будуть необхідні наставнику.

  З приходом до "Динамо" Юрія Сьоміна повністю збережеться попередній тренерський штаб команди, до якого приєднаються Сергій Ребров, тренер з фізпідготовки Вінченцо Пінколіні та Борис Ігнатьєв. Останні двоє, нагадаємо, працювали разом із Сьоміним під час його першого терміну роботи у Києві. Що до Олега Лужного, який до цього виконував обов’язки головного тренера, то він стане найближчим помічником Юрпалича.

  Попередній матеріал
  Католики всієї планети святкують Різдво [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  "Донбас" здобув 12-ту перемогу поспіль на чемпіонаті України з хокею
  Теги: