Сьогодні стартує "Ралі Великої Британії"

  Cьогодні стартує останній цього року етап чемпіонату світу з автоперегонів бездоріжжям. Як відомо, "Ралі Великої Британії" стараннями неперевершеного Себастьяна Лоеба передчасно було позбавлене інтриги.
  Нагадаємо, чемпіонський титул француз виборов достроково ще напочатку жовтня. Тоді тріумфувавши на "Ралі Корсики", Лоеб виграв шістдесятий етап у своїй кар’єрі і всьоме став найсильнішим ралістом планети.

  Здавалося, вже маючи титул Себастьян заспокоїться наприкінці сезону. Та він наче за інерцією завжди і в усьому прагне бути кращим. Напередодні пізно ввечері під час проходження шейк-дауну британського етапу перший номер «Сітроена» двічі показав другий час. Лише шістьма десятими секунди він поступився своєму співвітчизнику і тезці - Себастьяну Ожьє. При цьому третього за підсумками тестового заїзду, чотириразового переможця «Ралі Британії» - норвежця Петера Сольберга, Лоеб випередив на одну цілу та чотири десятих секунди. Додамо, що саме переможець шейк-дауну - Ожьє, є головним претендентом на підсумкове друге місце нинішнього чемпіонату. Француз на одинадцять очок випереджає фіна Ярі-Маті Латвалу і на шістнадцять - Петера Сольберга.
  Попередній матеріал
  НХЛ змінить формат Матчу всіх зірок
  Наступний матеріал
  Влада Києва хоче викорінити торгівлю сувенірами на Андріївському узвозі
  Теги: