відкриті джерела

Російський спортсмен-медаліст Олімпіади-2018 провалив другу допінг-пробу

На Олімпіаді-2018 у Пхьончхані росіяни Анастасія Бризгалова і Олександр Крушельницький вибороли бронзову медаль у дисципліні дабл-мікст у керлінгу

Допінг-проба В російського спортсмена-керлінгіста Олександра Крушельницького, яку взяли під час Олімпіади-2018, також виявилася позитивною. У ній, як і в попередній пробі, виявлені сліди мельдонію (препарату, забороненого WADA). Про це повідомив журналіст "Спорт-Експресу" Дмитро Зеленов, передає УНІАН.

Як стало відомо, сьогодні, 19 лютого, в антидопінговій лабораторії Сеула відкрили другу допінг-пробу російського спортсмена. Вона підтвердила наявність в організмі Крушельницького мельдонію, забороненого для спортсменів-олімпійців з січня 2016 року.

Зауважимо, що до цього керлінгіст здав 11 допінг-тестів. Всі були негативними. Зі слів Зеленова, судячи з концентрації, препарат у формі однієї таблетки потрапив в організм у січні – під час спортивних зборів.

Попередньо, спортивний арбітражний суд (CAS) підтвердив наявність допінгу у крові російського спортсмена. Водночас дату слухання у справі спортсмена ще не визначили, а від коментарів у CAS відмовилися.

Раніше ж спортивний арбітражний суд Лозанни повідомив про відкриття справи щодо порушення антидопінгових правил керлінгістом з Росії Олександром Крушельницьким.

На Олімпіаді-2018 у Пхьончхані росіяни Анастасія Бризгалова і Олександр Крушельницький вибороли бронзову медаль у дисципліні дабл-мікст (керлінг). Згодом стало відомо, що Крушельницький залишив Олімпійське селище та повернув акредитацію через підозри у вживанні допінгу. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Російська збірна без прапора та вогні: феєричне відкриття Зимової Олімпіади-2018 – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
Російська збірна - виходить без національної символіки
/
Російська збірна - виходить без національної символіки
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Закон про Інститут національної пам'яті шкодить інтересам самої Польщі – Шеремета
Наступний матеріал
МВФ очікує від України невідкладного створення антикорсуду
Loading...