Попри безгрошів`я "Сокіл" продовжує виступи у чемпіонаті Білорусі

  Потерпаючи від байдужості власних господарів і очікуючи допомоги від держави, київський "Сокіл" продовжує знаходити у собі сили знову і знову виходити на хокейний майданчик. Однак на одних лише морально-вольових якостях, нічим більше не підкріплених, далеко, як відомо, не виїдеш.
  Підопічні Сеуканда зазнали вже другої домашньої поразки поспіль - цього разу "соколята" поступилися у Броварах одному із аутсайдерів білоруської Екстраліги - "Вітебську".

  Саме гості відкрили рахунок - на шостій хвилині зустрічі Абакунчік реалізував більшість. Однак кияни зуміли доволі швидко відігратися - рівновагу відновив Черненко. А невдовзі господарі арени "Термінал" вийшли вперед, стараннями Малова успішно розігравши зайвого. Коли ж у другому періоді зусиллями вже Срюбка "Сокіл" ще раз скористався чисельною перевагою і рахунок став 3:1, здавалося, доля матчу вже практично вирішена. Та порадувати своїх відданих уболівальників перемогою киянам не судилося - фатальною для господарів стала п`ятдесят третя хвилина поєдинку, протягом якої "Вітебськ" двічі пробив Сімчука - відначилися Воронін і Толстік. 3:3 - так закінчився основний час гри, а слідом за ним і овертайм. У серії ж булітів Фортуна була на боці гостей. Тож, "Сокіл" поступився 3:4, і продовжує посідати шостий рядок у відкритому чемпіонаті Білорусі.
  Попередній матеріал
  В КОДА відбувся семінар для соцпрацівників і вихователів області
  Наступний матеріал
  Команда Федотенка здобула чергову перемогу на чемпіонаті НХЛ
  Теги: