Поблизу Києва відкриють кінологічний центр [відео]

  Всеукраїнський кінологічний центр планують відкрити неподалік Києва. У навчальному центрі тренуватимуть собак-охоронців.

  Пошукові та конвойні - у собак пенітенціарної служби України своя ієрархія й свої особливі завдання. Дворічна вівчарка Лорд - конвойний в одній з колоній київської області. У чотиримісячному віці його сюди привезлИ з Дніпропетровська. Нинішній господар - Олександр - каже: на службу пішов через любов до тварин, а  помічника  собі спочатку хотів обирати  за родоводом, а вибрав за зовнішністю. І не помилився – Лорд його ще жодного разу не підвів. Але для цього є спеціальні методи. 

  Розпорядок дня у службових собак майже однаковий – єдина різниця в харчуванні. У тварин, які щодня  патрулюють територію колонії, на сто грамів більше м`яса. Решта - окрім фізичної підготовки, щодня тренує нюх. За запахом такий пес піде слідом втікача за лічені секунди. 
   
  Нещодавно саме завдяки Джуні вдалося знайти втікача із лук`янівського СІЗО. 

  А ось наздоганяти зловмисника має вміти кожна вівчарка -  повалити на землю, схопивши за праву руку. 

  Кожна виправна колонія  в середньому  потребує близько двадцяти службових собак – кажуть  у пенітенціарній службі. Тому вже цьогоріч на базі розплідника Березанської колонії планують відкрити свій навчально-кінологічний центр. Спочатку там тренуватимуть чотирилапих помічників для установ Київщини, а згодом і всієї України.

  Андрій Жигулін, Іван Довганик, 5 канал

  Попередній матеріал
  Поведінка англійських уболівальників у Києві - УЄФА порушила дисциплінарну справу
  Наступний матеріал
  Фестиваль вуличного мистецтва у Євпаторії [відео]
  Теги: