Платіні задоволений підготовкою України до Євро-2012

  Мішель Платіні задоволений підготовкою України до Євро-2012. Президент УЄФА відвідав зранку НСК "Олімпійський" і заявив, що великих проблем із підготовкою до Євро-2012 не залишилося.

  За словами Мішеля Платіні, за результатами перевірки усіх чотирьох міст-господарів єврочемпіонату, він бачить готовність України до прийому гостей на найвищому рівні. Президент УЄФА озвучив також низку проблем, які залишилося вирішити у Львові, Харкові, та Донецьку. Разом із тим він наголосив, що на наступній сесії УЄФА дасть позитивну оцінку готовності України до прийому Євро-2012. Мішель Платіні навіть забив гол у ворота нового спорткомплексу "Олімпійський". Нагадаємо, відкриття "Олімпійського" заплановане на 8 жовтня. Перший матч на стадіоні відбудеться 11 листопада. Гратимуть збірні України та Німеччини.

  Мішель Платіні, президент УЄФА (забиває гол): "Я забив гол, тому що підготовкою стадіону задоволений. На наступній сесії викнавчого комітету УЄФА я обов`язково скажу своїм співробітникам, що Україна готова,  що все перебуває у хорошому стані і що ми можемо мати прекрасний Євро у цій країні".

  Попередній матеріал
  ХК "Донбас" зазнав першої поразки у Вищій хокейній лізі Росії
  Наступний матеріал
  Радбез ООН занепокоєний подальшою долею лівійської зброї
  Теги: