5.ua

Після вимушеної перерви поновились матчі тенісного турніру «Australian Open»

Продовжує успішний захист титулу чемпіона Австралії Новак Джоковіч. Серб, який посідає другий рядок у рейтингу АТР, пробився вже до четвертого кола. Черговою жертвою Ноле став Дєніс Істомін з Узбекістану. Аби здолати суперника, Джоковіч витратив рівно дві години. За цей час він зробив шість ейсів і припустився лише однієї подвійної помилки, відсвяткувавши перемогу у трьох партіях - 6:3, 6:3, 7:5. Додамо, що у матчі за вихід до чвертьфіналу чотириразовому чемпіону Мельбурна протистоятиме італієць Фабіо Фоньїні.

Також без проблем до четвертого кола австралійського «Гренд-слема» кваліфікувалася лідер жіночого світового рейтингу – Серена Вільямс. У матчі третього раунду досвідчена американка лише за одну годину і двадцять хвилин впоралася із тридцять третьою ракеткою планети – словачкою Даніелою Хантуховою. Двічі по 6:3 на користь Серени, яка у одній восьмій фіналу зіграє із сербкою Аною Івановіч.