5.ua

Переможна серія «Анахайм Дакс» у НХЛ – 7 звитяг поспіль

Останньою їхньою жертвою став «Даллас», в протистоянні з яким «Анахайм» продовжив свою переможну домашню серію до п’яти матчів. Рахунок відкрили господарі арени «Хонда Сентер», які на на третій хвилині зустрічі успішно розіграли зайвого зусиллями Селянне. На що гості ще до першої перерви відповіли одразу трьома голами – постаралися Гербатт, Діллон, та Хоркофф у більшості. Та вже у наступній третині «Дакс» не лише вирівняли становище, а й знову вийшли вперед. Спочатку Перрі оформив дубль, одну зі своїх шайб закинувши у більшості. Після чого Етем відзначився в меншості. А в заключному періоді «Анахайм» закріпив успіх, ще двічі засмутивши «зірок». Цього разу вітання від партнерів приймали Гецлаф та Перро. В підсумку, 6:3 на користь «качок», які набравши чотирнадцять очок ділять друге-третє місця із «Колорадо» на Заході.

«Шахтар» прибув до Німеччини – грати з «Байєром»
    Сьогодні посадовці України та ЄС у Києві та Люксембурзі вкотре обговорювали питання Тимошенко [відео]