Facebook / НОК України

Олімпіада-2016: Фехтувальниця Ольга Харлан у півфіналі змагатиметься з росіянкою

В іншому півфіналі зійдуться росіянка Софія Велика і француженка Манон Брюне

На Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро українська фехтувальниця Ольга Харлан пробилася у півфінал турніру з фехтування на шаблях серед жінок. Її суперницею у наступному турі стане росіянка Яна Єгорян. Змагання відбудуться о 22:30 за київським часом.

В іншому півфіналі зійдуться росіянка Софія Велика і француженка Манон Брюне.

У чвертьфіналі Харлан переграла італійку Лорету Гулотту з рахунком 15:4.

Нагадаємо, сьогодні збірна України  здобула свою першу медаль на Олімпіаді у Бразилії. Черкащанин Сергій Куліш завоював срібло у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів.

Олімпійські ігри у бразильському Ріо стартували 5 серпня і триватимуть до 21 серпня. Уперше в історії Олімпіаду проводять у Латинській Америці. На цих Іграх роздадуть рекордну кількість медалей. Крім цього, участь у змаганнях беруть представники рекордної кількості країн - 207 збірних із 28 видів спорту, загалом більше 10 тисяч спортсменів, серед них дві сотні українців.

Державіаслужба оштрафувала Yanair за порушення щодо затриманих і скасованих рейсів
    Президент Польщі приїде до України на День Незалежності

Українська збірна отримала першу медаль на Олімпійських іграх-2016

Український гімнаст Радівілов у "коронному стрибку" вийшов у фінал Олімпійських Ігор – відео

Олімпіада в Ріо: українська команда зі спортивної гімнастики пройшла у фінал

Ольга Харлан здобула бронзу на Чемпіонаті Європи з фехтування

Перемога Харлан: як Москва слухала гімн України

Українська шаблістка Ольга Харлан виборола "золото" на етапі Кубка світу в Бельгії