Фото із відкритих джерел

Українська збірна отримала першу медаль на Олімпійських іграх-2016

Сергій Куліш завоював срібло у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів

У понеділок, 8 серпня, українська олімпійська збірна здобула першу медаль на Іграх у Ріо-Жанейро. Черкащанин Сергій Куліш завоював срібло у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів. Він вибив 204,6 очок і відстав від переможця лише на 1,5 очка. Золото дісталося італійцю Нікколо Кампріані.

Бронзу отримав російський стрілець Володимир Масленников, у якого 184,2 очка.

Нагадаємо, Олімпійські ігри у бразильському Ріо стартували 5 серпня і триватимуть до 21 серпня. Уперше в історії Олімпіаду проводять у Латинській Америці. На цих Іграх роздадуть рекордну кількість медалей. Крім цього, участь у змаганнях беруть представники рекордної кількості країн - 207 збірних із 28 видів спорту, загалом більше 10 тисяч спортсменів, серед них дві сотні українців.

Зубко заявив, що мораторій на підвищення тарифів – шкідливий
    Кабмін спростив реєстрацію ліків з-за кордону

Український гімнаст Радівілов у "коронному стрибку" вийшов у фінал Олімпійських Ігор – відео

Олімпіада в Ріо: українська команда зі спортивної гімнастики пройшла у фінал

Олімпіада-2016: календар другого дня змагань українських спортсменів

На Олімпійських іграх в Ріо встановлено світовий рекорд з плавання

На Олімпіаді у Ріо прогримів вибух

Олімпіада в Ріо: шеф місії національної збірної про шанси українських атлетів на перемогу