Фото metalist.ua

Оголошений у міжнародний розшук Курченко обіцяє фінансувати "Металіст"

  Президент футбольного клубу "Металіст", керівник групи компаній СЄПЕК Сергій Курченко, який оголошений у міжнародний розшук, обіцяє фінансувати футбольний клуб і у новому сезоні.


  Про це йдеться у зверненні Курченка до керівництва, тренерського штабу і гравцві команди, повідомляє Радіо Свобода.
   
  "Цей сезон був непростим для усіх нас. Але ми намагалися, щоб провести його гідно. Намагалися гравці на футбольному полі, намагалися і ми, керівництво, намагався кожен працівник клубу. Величезну роль зіграла і підтримка вболівальників. Хочу подякувати усім за досягненням такого результату – бронзові медалі гідні поваги у тих умовах, в яких опинився наш клуб, український футбол і уся країна", – мовиться у зверненні Курченка.
   
  За даними СБУ, група CЄПЕК та інші структури Сергія Курченка завдали державі збитків на суму близько 4 мільярди гривень.
   
  СБУ викрила факти безпосередньої причетності Курченка до злочинних механізмів придбання на користь СЄПЕК медіа-ресурсу UMH group, футбольного клубу «Металіст», ПАТ «Одеський НПЗ» і мережі АЗС у Німеччині.

  В СБУ зазначили, що слідчі наклали арешт на особисті рахунки та майно Курченка на загальну суму понад 1,5 мільярда гривень. "Зокрема, 16 об’єктів нерухомості, з них 3 – за кордоном, 7 повітряних суден, 38 автомобілів, серед яких віп-класу: 15 Mercedes-Benz, 2 BMW, 2 Porsche, 1 Bentley Continental, 3 Lexus, 2 Toyota Camry, 1 Aston Martin", – йдеться в СБУ.

  Курченко оголошений у міжнародний розшук. Місце його перебування невідоме.
  Попередній матеріал
  В результаті негоди знеструмлено 440 населених пунктів
  Наступний матеріал
  Швейцарія назвала імена ще 13 осіб які підпадають під санкції через події в Україні
  Теги:
  Loading...