5.ua

Новий лідер у регулярному чемпіонаті НХЛ – "Чикаго"

Відзначимо і поєдинок у Лос-Анджелесі, де місцеві «Кінгз» поступилися «Нью-Джерсі» – 1:2. Основний час гри завершився внічию 1:1. А звитягу «дияволам» приніс гол сорокаоднорічного Яроміра Ягра на третій хвилині овертайму. Таким чином, чеський ветеран закинув свою сто двадцять першу переможну шайбу за кар’єру в НХЛ, повторивши найвище досягнення в історії ліги, встановлене свого часу легендарним Горді Хоу. Окрім того, гол у ворота «королів» став для Ягра шістсот дев’яностим за кар’єру у НХЛ, і за цим показником Яромір зрівнявся зі своїм колишнім одноклубником – знаменитим у минулому форвардом «Пітсбурга» Маріо Лем’є. Тепер ці двоє ділять дев’ятий рядок у списку кращих снайперів ліги за всю історію. Додамо, що перемога у Лос-Анджелесі стала для «Нью-Джерсі» третьою поспіль.

Національна збірна України – одна з найпопулярніших у Європі за відвідуваністю матчів