Новозеландці хочуть зробити стрижку овець олімпійським видом спорту

  Стрижка овець має бути олімпійським видом спорту. На цьому наполягають новозеландські фермери – вони впевнені, що стрижка овець нічим не гірша за футбол або, приміром, теніс. Виявляється, у Новій Зеландії це дуже популярний вид спорту.
  В країні, де чисельність овець складає сорок мільйонів голів і в десять разів перевищує населення, традиційно проводиться національний чемпіонат, який широко висвітлюється провідними мас-медіа і викликає великий інтерес у місцевого населення. У березні тут планується провести чемпіонат світу, ажіотаж навколо якого вже зараз можна порівняти з очікуванням Євро-2012 у мешканців України. За допомогою планетарного форуму у Новій Зеландії мають намір заявити про стрижку овець на увесь світ, аби найближчим часом лобіювати включення цього виду спорту до програми олімпійських ігор. Голова Федерації фермерів країни Жанетт Максвелл, так і заявила – "Настав час виводити стрижку овець на світовий рівень". Відзначимо, що на даний момент світовий рекорд у стрижці овець належить ірландцю на ім`я Айвен та з відповідним прізвищем Скотт - за вісім годин він підстриг сімсот сорок дев`ять овець, що на вісім голів перевищило попереднє досягнення. Втім, у Міжнародному олімпійському комітеті перспективи включення стрижки овець навіть до показової програми Олімпійських ігор вважають вельми туманними.

  Президент МОК Жак Роге впевнений, що з організацією такого турніру можуть виникнути проблеми, адже якщо один учасник може обробити близько семисот овець, то скільки ж, питається, тварин знадобиться для змагань? Тай й і про тренування забувати не можна.
  Попередній матеріал
  Відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату НХЛ
  Наступний матеріал
  Кількість жертв катастрофи лайнера "Коста Конкордія" зросла до 11 осіб
  Теги: