"Надто дорого обійдеться": Рим відмовився від заявки на проведення Олімпіади-2024

  У Римі вважають, що проект спортивних змагань дуже віддалений від справжніх інтересів місцевих мешканців

  Новий мер Рима Вірджинія Раджі відмовилася від заявки на проведення Олімпіади-2024 у столиці Італії. Про це повідомляє "5 канал".

  За словами Раджі, проведення Олімпіади буде занадто дорогим задоволенням для міста. Цю думку, згідно з результатами опитувань, поділяють 70% римлян.

  На думку Раджі, витрати на проведення Олімпіади перетворяться на нові борги для міста, а ті кошти, які планувалося виділити для Ігор, можна використати на інші, більш нагальні для громадян потреби.

  "Надто часто ми забуваємо про те, що кошти, які треба інвестувати у проведення Олімпіади, - це гроші платників податків, громадян Італії, усіх римлян. Якщо ми погодимось на Олімпійські ігри, місто буде змушене інвестувати свої ресурси у проекти, дуже віддалені від справжніх інтересів місцевих мешканців", - заявила Раджі.

  Зазначимо, що раніше від заявок на проведення Олімпійських ігор-2024 року відмовилися Бостон і Гамбург. У Бостоні таке рішення ухвалили теж з економічних міркувань. Натомість, у Гамбурзі проти Олімпіади проголосувало населення на спеціальному референдумі.

  Наразі серед можливих господарів Олімпіади залишилися лише Париж, Будапешт і Лос-Анджелес. Як відомо, переможця оголосять вже за рік, у вересні 2017.

  Попередній матеріал
  Пленарне засідання Верховної Ради – завершено
  Наступний матеріал
  Зустріч Паралімпійської збірної в Борисполі: шквал емоцій та окремий термінал для переможців

  Олімпіада в Ріо має бути уроком для України – спортивний журналіст

  У Ріо напередодні Олімпіади обвалився стапель для водних видів спорту

  Національний олімпійський комітет встановив грошові премії для медалістів Олімпіади у Ріо

  Українські синхроністки вибороли ліцензію на участь в Олімпіаді-2016