Мотогонщик Ілля Михальчик - єдиний українець на юніорському Кубку Європи

  Шістнадцятирічний мотогонщик Ілля Михальчик є єдиним представником України в розіграші юніорського Кубка Європи, який проходить у рамках чемпіонату світу з Супербайку. Між іспанським та італійським етапами Ілля ненадовго повернувся додому. Знімальна група "Часу спорту" отримала можливість поспілкуватися з Михальчиком під час тренування на мототреку спорткомплексу "Чайка".

  Ледь навчився ходити і вже за кермо - це про шістнадцятирічного українського мотогонщика Іллю Михальчика. Картинг, мотокрос і нині "Супербайк" - шосейно-кільцеві мотогонки. У цьому класі він виступає другий рік. В дебютному ж для себе сезоні показав десятий результат в розіграші юніорського Кубка Європи.

  Нинішнього року, за плечима юного українця дві гонки на євро-арені і поки що, одинадцяте місце в абсолюті. Попереду - етап в італійській Монці. Готує Іллю до підкорення мото-вершин тренер і батько водночас - Юрій Михальчик. Сам гонщик, він не з чуток знає, яким непростим є шлях, обраний сином. Втім, запевняє тато-тренер, головне, що Іллі подобається і він демонструє результати. У планах українців - проїхати всі етапи юніорського континентального Кубка. А ще - взяти участь в кількох гонках у класі "Суперсток", аби Ілля звикав конкурувати із дорослими.

  Підсадили на швидкість та адреналін чоловіки цієї сім`ї і маму - Людмилу. Вона зізнається: певна річ, за сина хвилюється, однак, по-перше - мотогонки подобаються їй самій, а по-друге - заборонити сину займатися тим, що йому подобається, вона просто не має права. Найбільше побоювань, зізнається вона, було у старшого покоління - бабусь-дідусів. Однак нині - вони звикли і навіть їздять на гонки повболівати за Іллю.

  Попередній матеріал
  У "Мамаєвій слободі" вшанували пам`ять Героя України Олексія Береста
  Наступний матеріал
  У США поховали Тамерлана Царнаєва
  Теги: