Олімпійські ігри
Олімпійські ігри Shutterstock

МОК вперше в історії змінив девіз Олімпійських ігор

  Читайте по-русски
  Рішення ухвалили, аби адаптувати девіз до пандемійної сучасності

  Міжнародний олімпійський комітет затвердив новий девіз Олімпійських ігор-2020. Тепер гаслом змагань є фраза "Швидше, вище, сильніше – разом" (на латині: Citius, altius, fortius – communis).

  Про це інформує Inside the Games.

  МОК вперше вирішив змінити традиційний слоган. Члени комітету додали до традиційного гасла слово "разом". Таке рішення ухвалили, щоб адаптувати девіз до сучасності, яка живе у часи пандемії коронавірусу.

  "Це епохальна подія", – заявив очільник комітету Томас Бах, з чиєї ініціативи і було вперше в історії змінено девіз. Рішення ухвалили одноголосно.

  Офіційне гасло Олімпійських ігор запропонував на першому олімпійському конгресі 1894 року барон П'єр де Кубертен. Саме він був ініціатором проведення сучасних ігор та був першим главою МОК. Ці слова П'єр почув від французького священника Анрі Дідона, який озвучив їх упродовж відкриття спортивних змагань у коледжі Кубертена. На думку барона, саме ця фраза найкраще висвітлює мету всіх спортсменів у світі.

  Олімпійські ігри-2020 розпочнуться в Токіо вже цієї п'ятниці, 23 липня, і триватимуть до 8 серпня. Уже 60 працівників та учасників змагань були інфіковані коронавірусом.

  Попередній матеріал
  Новий антирекорд: на позачергове засідання ВР прийшли менше як 100 нардепів
  Наступний матеріал
  У Техасі стався вибух і зрівняв будинок із землею – серед потерпілих є діти
  Loading...