5.ua

Львів – офіційний претендент на проведення Олімпіади-2022

  Тож, Олімпіаду планують провести у Карпатському регіоні та самому Львові. Мер міста Андрій Садовий наголосив, що Олімпіада – це туристичний магніт і розраховує на мільйони іноземних інвестицій. Президент НОК Сергій Бубка згадав про відродження спортивних традицій.

  Потенційні конкуренти України – казахстанське місто Алмати, європейські Осло, Стокгольм, Мюнхен та Краків. В уряді переконані, що Україна задніх не пастиме.

  Переможця визначать у липні 2015 року. Чи вивчили українці досвід російського Сочі з його тотальними недобудовами і казнокрадством? Навіщо Львову Олімпіада, коли грошей на утримання футбольної арени вже немає і його можуть розібрати? Після Олімпійських ігор гроші на спортивні об’єкти хто дасть? Чи вони стануть пусткою, як в Олімпійському містечку Афін? Про це на урочистій церемонії не згадували, натомість розповіли, що буде головним козирем Львова.

  Олександр Вілкул, віце-прем’єр-міністр: «Мы готовим очень интересную концепцию заявки – мы предлагаем вернуться от пафосных Олимпийских игр к более душевным, спокойным, комфортным и сбалансированным Олимпийским играм. Для этого город Львов является идеальным городом, который уже есть туристическим центром».

  Сергій Бубка, президент Національного Олімпіського комітету: «Создаётся инфраструктура региона, которая будет работать много-много лет. Поэтому Международный Олимпийский комитет к этим вопросам тоже подходит очень внимательно».

  Попередній матеріал
  Європа збурена унікальною колекцією живопису, виявленою у підпільного колекціонера
  Наступний матеріал
  У підписанні Угоди про асоціацію між Україною та ЄС зацікавлена Молдова
  Теги:
  Loading...