Кварцяний знову очолить "Волинь"

  У вівторок футболістам і адмінперсоналу луцької "Волині" представили нового виконувача обов’язків головного тренера команди. До рідного клубу повернувся Віталій Володимирович Кварцяний, який за два з половиною місяці святкуватиме шістдесятирічний ювілей.

  До цього харизматичний наставник тричі очолював "Волинь", востаннє - з дві тисячі першого по дві тисячі одинадцятий роки. Загалом же, під керівництвом Кварцяного луцька команда провела у різних лігах майже сімсот матчів. Відзначимо, що новий-старий наставник "Волині" вже мав розмову із гравцями і провів з командою перше тренування. Не секрет, що основне нині завдання лучан – залишитися у Прем`єр-лізі. Задля виконання цієї мети і була сформована нова команда рятівників на чолі із Кварцяним, допомогати якому будуть Володимир Дикий і наставник голкіперів Сергій Чабан. Повністю ж тренерський штаб "Волині" визначиться до кінця травня.

  Обзавівся новим виконувачем обов`язків головного тренера команди і один з конкурентів лучан в боротьбі за збереження прописки у Прем`єр-лізі, і тут також не обійшлося без старого знайомого. Рятувати "Карпати" покликаний шістдесятишестирічний Юрій Дячук-Ставицький, який до цього неодноразово очолював львівський клуб.

  Попередній матеріал
  У Нових Петрівцях відкрили стіну пам`яті воїнів Другої світової війни
  Наступний матеріал
  У Лондоні пройшли традиційні перегони талісманів
  Теги:
  Loading...