Кубок УЄФА привіз до України капітан "Зеніту" Анатолій Тимощук (РЕПОРТАЖ)

  Кубок УЄФА привіз до України капітан пітерського футбольного клубу "Зеніт" Анатолій Тимощук. Він - перший українець - капітан команди, який здобув цей престижний футбольний трофей. У Києві спортсмена вітав Президент. Він присвоїв Тимощуку звання "Заслуженого працівника фізкультури та спорту ". Далі футболіст повіз кубок на свою малу батьківщину - до Луцька. У цьому місті капітан "Зеніту" розпочинав футбольну кар`єру. 14 травня у Манчестері команда Тимощука у фіналі Кубку УЕФА обіграла шотландський клуб "Глазго Рейнджерс".
  Справжній королівський прийом влаштували у Луцьку славетному земляку. У замку Любарта Анатолія Тимощука з дружиною зустріли дзвонами, пострілами гармат та під співи народного хору.

  На цьому стадіоні відбулися перші тренування тоді шестирічного  Анатолія Тимощука. Тепер одного з найпопулярніших футболістів світу оваціями зустрів кількатисячний натовп уболівальників. У рідному місті футболісту присвоїли звання "Почесний громадянин Луцька".

  Анатолій Тимощук, капітан ФК "Зеніт" (м. Санкт-Петербург): "Повірте, коли я граю на полях, будь-де, за будь-яку команду, я завжди знаю, звідки я приїхав, де виріс. І я дякую вам за ту підтримку, так як ви вболівальники, ви підтримуєте. Дякую дуже і ще раз вітаю вас разом зі мною із перемогою".

  У Луцьку Анатолій Тимощук 3 роки грав у складі футбольного клубу "Волинь". Згодом перспективного гравця запросили до Донецької команди "Шахтаря", а з 2006-го року взяли до збірної. Вже більше ніж рік володар Суперкубку України - капітан російської команди "Зеніт". Успіхів у футбольній кар`єрі Тимощук досяг завдяки своєму працелюбству, переконаний перший тренер футболіста.

  Володимир Байсарович, перший тренер Анатолія Тимощука: "У него было при всех качествах, что нужно – ловкость, быстрота мышления, хорошая координация, еще и трудолюбие. И внутренняя культура – это передается в большей степени от самой семьи. Потому, когда у меня спрашивают, много ли он сможет играть и прибавит ли в игре – я думаю его лучшие игры еще впереди".

  Олександр Тимощук, батько футболіста: "Відчуваю – на землі не стою, так горжуся своєю дитиною. А чи таке буде – я хотів, щоб так було і мріяв про це".


  За кілька днів нагорода щорічного європейського футбольного турніру повернеться до Санкт-Петербурга. І буде там до фіналу Кубка УЕФА, що відбудеться 2009  року. Втім, Анатолій Тимощук сподівається - наступного разу приїде до Луцька уже з Кубком Ліги Чемпіонів.

  Олександра Фетисова, Віталій Гаврилець, Луцьк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.42Мб)
  Попередній матеріал
  Український бюджет може отримати додаткові 20-40 млрд гривень (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  ПАРЄ не розглядатиме Голодомор як українське лихо
  Теги: