Комісія: екс-генсек НОКу домовлявся спекулювати квитками на п`яну голову [відео]

  Був п`яний і забалакався - такі висновки спеціальної комісії, яка розслідувала скандал довкола генсекретаря Національного олімпійського комітету Володимира Геращенка.

  Нагадаємо, у розмові з журналістом ВВС, який видав себе за спекулянта, Геращенко погодився таємно продати 100 квитків на Олімпіаду в Лондоні. Розмова знімалася на приховану камеру. В Національному олімпійському комітеті заявляють: оскандалений чиновник не був уповноважений поширювати квитки, та й самих квитків у наявності не було. А відтак - він повівся неетично, підірвав імідж олімпійського руху  і має бути виключеним із членів НОКу. Сам Геращенко з посади генсека подав у відставку одразу після оприлюднення інформації про оборудку.

  Ольга Жуковська, член спеціальної комісії з розслідування інциденту: "Він вів перемовини з предмету, з якого він взагалі не повинен був розмовляти. І він вів ці перемовини в стані алкогольного сп`яніння, що для посадової особи такого рівня є абсолютно неприпустимим".

  Сергій Бубка, президент Національного олімпійського комітету: "Засудити вчинок, скоєний Геращенком Володимиром Володимировичем, який своїми діями допустив неетичну поведінку, наніс шкоду іміджу національного і міжнародного олімпійського руху. За порушення своїх членських обов`язків Геращенко підлягає виключенню з членів Національного олімпійського комітету".

  Попередній матеріал
  Опозиція знову відмовилась від участі у Конституційній асамблеї [відео]
  Наступний матеріал
  Київщина - друга в Україні за показниками соціально-економічного розвитку
  Теги: