Опозиція знову відмовилась від участі у Конституційній асамблеї [відео]

  Конституційна асамблея підготує новий текст основного закону до 2014 року. Про це заявив голова асамблеї, Леонід Кравчук. Потому документ мають винести на розгляд Верховної Ради.

  Зміни, зокрема, стосуватимуться балансу повноважень органів влади та збільшення прав і свобод людини. На сьогоднішнє зібрання прийшли усі президенти України та представники провладної більшості. Віктор Янукович закликав долучитися до роботи органу і опозицію. Там вкотре відмовилися брати участь у асамблеї.

  Віктор Янукович, Президент України: "Переконаний, що суспільство, політичні сили усвідомлюють необхідність здійснення конституційно-правової модернізації. Насамперед тому, що справжня та досконала конституційна реформа є важливим чинником подальшого стабільного розвитку нашої держави".

  Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради: "Ми, представники об’єднаної опозиції – і фракції "Батьківщина" і НУ-НС – заявляєм про те, що не збирались і не збираємось брати участь у так званій Конституційній асамблеї. Чому ми кажемо так званій Конституційній асамблеї? Тому що Конституційна ассамблея – це установчий орган, куди обирають людей, а не призначають в адміністрації Президента".

  Попередній матеріал
  Тропічний шторм спричинив значні руйнування на Тайвані
  Наступний матеріал
  Комісія: екс-генсек НОКу домовлявся спекулювати квитками на п`яну голову [відео]
  Теги: