Колесніков: стадіон у Львові здадуть в експлуатацію цієї осені

  Львівський стадіон здадуть в експлуатацію цієї осені. Таке пообіцяв віце-прем`єр Борис Колесніков. За рік до Євро-2012 він зі Львова почав перевірку готовності міст, які приймають чемпіонат.

  За словами урядовця, різні елементи стадіону готові по-різному. Зокрема, дах спортивної арени готовий на сімдесят відсотків. А ось дренаж футбольного поля стадіону тільки почали зводити. Наразі будівельники чекають на крісла для глядачів, які встановлять найближчим часом.

  Борис Колесніков, віце-прем`єр-міністр - міністр інфраструктури: "Пока все в плане. Если приступили к дренажу и, в принципе, готовым будем к полю уже через несколько недель уже. Это самая болезненная точка, которая уже зависит во многом и от природных условий: в целом пирог поля - это самое сложное. Все в разной степени готовности, поэтому все в принципе по плану, осенью стадион будет здан".

  Після Львова, Борис Колесніков вирушив до Харкова, де він має протестувати новий термінал аеропорту. А вже по обіді віце-прем`єр відвідає стадіон "Донбас-Арена" у Донецьку. І останнім містом у робочій поїздці стане Київ. У аеропорту "Бориспіль" віце-прем`єр перевіристь готовність терміналу "Д".

  Попередній матеріал
  З Байконура на МКС вирушила 28-ма міжнародна експедиція [відео]
  Наступний матеріал
  Призначено дату дочасних виборів президента Абхазії
  Теги: