Колесніков: Київський та Львівський стадіони побудують вчасно

  Найпроблемніші об`єкти Євро-2012 - Київський та Львівський стадіони - побудують вчасно. В цьому впевнений віце-прем`єр-міністр з питань підготовки ЄВРО-2012 Борис Колесніков. На обох стадіонах директорами призначені іноземні фахівці.

  Зокрема будівництвом НСК "Олміпійський" опікується португалець, який будував стадіон до Євро-2004. Вже сьогодні на Олімпійському подвоїли темп реконструкції. Там зводять опори для даху. Замість запланованої однієї колони вдень встановлюють по дві. Повністю закінчити реконструкцію планують рівно за рік. У Львові після тривалої перерви будівництво стадіону перейшло в активну фазу. Будівельники працюють цілодобово у кілька змін. Здати об`єкт планують у вересні наступного року.

  Борис Колесніков, віце-прем`єр-міністр з питань ЄВРО-2012: "На сегодняшний день у Президента и у Правительства есть все возможности чтобы, и вобще не вызывает сомнения, что все четыре города будут подготовлены к Евро достойно. По крайней мере самые главные вещи: стадионы которые строит госсударство, аэропорт, который в даном случае тоже строит государство, и дорожное хозяйство".

  Попередній матеріал
  "Укртелеком" можуть продати в серпні
  Наступний матеріал
  У київському зоопарку померла верблюдиця
  Теги: