"Укртелеком" можуть продати в серпні

  Приватизація "Укртелекому" може розпочатися вже в серпні. Від продажу 93 відсотків пакету акцій Фонд держмайна України сподівається отримати близько десяти мільярдів гривень.
  Про це повідомив голова фонду Олександр Рябченко. Він уже підписав наказ про оголошення конкурсу у серпні. Утім поки що держпакет компанії в підпорядкуванні Міністерства транспорту і зв`язку. Найближчим часом Кабмін розгляне питання про його передачу Фонду держмайна для продажу.

  "Укртелеком" - монополіст на ринку місцевого зв`язку. Приватизувати Відкрите акціонерне товариство планували ще в 2007-му. Однак з року в рік приватизацію переносили.

  За рахунок продажу "Укртелекому" Фонд держмайна планує забезпечити план надходжень від приватизації до бюджету на 2010 рік.

  Олександр Рябченко, голова ФДМУ: "Чотири з половиною місяці від дати оголошення конкурсу до зарахування грошей до бюджету. Якщо ми хочемо отримати гроші до першого січня, конкурс має бути проголошений у серпні. Ми очікуємо, що за 93% ми отримаємо десять мільярдів за один цей продаж".
  Попередній матеріал
  Клих: Причиною катастрофи літака Качинського стала помилка пілотів
  Наступний матеріал
  Колесніков: Київський та Львівський стадіони побудують вчасно
  Теги: