Фінансова криза не завадить Дніпропетровську у підготовці до Євро-2012,- мер міста

  Фінансова криза не завадить Дніпропетровську у підготовці до Євро-2012. Принаймні цього року - запевнив міський голова Іван Куліченко.
  Нагадаємо, Дніпропетровськ прийматиме три фінальні матчі  Євро-2012. Куліченко запевнив: підготовка до Чемпіонату Європи триває за графіком. Але робити прогнози на наступні роки, враховуючи фінансову кризу, міський голова не береться. Він також зауважив, що Дніпропетровськ, як і решта міст України, що прийматимуть Чемпіонат, на рік відстали у реконстукції  міських доріг. Мер Дніпропетровська повідомив: ці міста не доотримали з держбюджету на ремонт шляхів 250 мільйонів гривень.

  Іван Куліченко, міський голова Дніпропетровська: "Ми на сьогодні винні підрядним організаціям і ще до кінця року будемо розраховуватися. Тобто я вважаю це великим недоліком по Україні вцілому, тому що документація була готова, угоди з підрядниками - укладені - а фінансування не відбулося. Якщо коротко, то Україна, міста України на одни рік відстали від державної програми фінансування реконструкції будівництва доріг всередині міст".
  Попередній матеріал
  "Русский марш" прошел в Симферополе без инцидентов
  Наступний матеріал
  1 грн коштуватиме транспорт у Львові від 5 листопада
  Теги:
  Loading...