Facebook / НОК України та олімпійська команда

Етап Кубка світу з плавання: У Романчука п'яте поспіль "золото", а у Зевіної – дві "бронзи"

Михайло Романчук переміг на дистанції 400 метрів

Сьогодні, 29 жовтня, у м. Гонконг завершився перший день етапу Кубка світу з плавання, де на дистанції 400 метрів вільним стилем серед чоловіків перемогу здобув українець Михайло Романчук, передає УНІАН.

Зазначається, що Романчук подолав дистанцію за 3 хвилини 40,18 секунди. На 0,27 секунд від нього відстав угорець Петер Бермек – він посів 2 місце. Третім фінішував Джеймс Гей з Великобританії. Наразі ця перемога стала п'ятою поспіль для Романчука на етапах Кубка світу. Раніше він виборував дві золоті медалі на дистанціях 400 і 1500 метрів на змаганнях в Сінгапурі і Токіо.

У свою чергу, українка Дарина Зевіна сьогодні завоювала дві бронзові медалі. На дистанції 50 метрів на спині вона показала результат 27,08 секунди, поступившись олімпійській чемпіонці Катинці Хоссу з Угорщини (26,40) та австралійці Емілі Сибойм (26,68). А дистанцію 200 метрів на спині Зевіна подолала за 2 хвилини 03.87 секунди, теж поступившись Хоссу (2:02.28) і Сибойм (2:02.91).

Нагадаємо, раніше українські спортсмени здобули 5 медалей на Кубку світу з плавання у Сингапурі.